Tomáš Kučera

Pec pod Sněžkou 218 | Nezávislý kandidát

 

O mně

Je mi 46 let a narodil jsem se v Žacléři. V Peci pod Sněžkou žiji  od roku 1995, od roku 2005 pak na Velké Pláni kde jsme zakoupili od města Pension Svoboda, který se svou rodinou provozujeme. Od roku 2013 provozujeme i Hotel Děvín. Mám dceru Veroniku ve věku 6 let, která navštěvuje školku v Peci pod Sněžkou a od září nastupuje do základní školy v našem městě. Cestovnímu ruchu se věnuji přes 20 let. 

Co chci

Do voleb jsem se rozhodl kandidovat po delším rozhodování z důvodu dlouhodobého nezájmu vedení města o rovnoměrné vytváření infrastruktury a zlepšení života lidem napříč celým územím našeho města. Dovoluji si vás požádat o Váš hlas, abych pomohl vyřešit starosti nás všech. Chtěl bych se zaměřit na vlídnost podnikatelského prostředí a občanů s městem, jelikož jedině vzájemná spokojenost a spolupráce nám přinese kvalitnější služby a ve výsledku pak radost žít v našem městě i pro naše děti.   

Kdo nejsem

Investorem či podílníkem projektu na Jelenkách!! Mým životním oborem je cestovní ruch. Své práci se věnuji nepřetržitě od roku 1995, kdy jsem přišel do Pece pod Sněžkou.

Za tu dobu jsem se nikde a nikdy neúčastnil žádného projektu souvisejícího s jakoukoli komerční výstavbou. Věnuji se celou dobu plně své práci v cestovním ruchu a lidé, kteří mne v obci dobře znají, to mohou jen potvrdit.
Slova jako „investor či developeři“ používají lidé, kteří mne dobře nebo vůbec neznají byť sedí i na důležitých postech našeho obecního úřadu. Tito lidé mají obavy z možných změn a nikdy se mě nezeptali, zda je to pravda. Nevěřte jim to, snaží se jen odvést pozornost a uškodit naší kandidátce. Nepřejí si žádné změny v obci nebo si ji usurpují pro sebe a nechtějí či nemají zájem naslouchat demokraticky názorům ostatních.

Jsem občan jako každý z vás.

Rozhovor

Rozhovor s Tomášem Kučerou najdete v tomto článku našeho blogu.