Petra Vydrová

Pec pod Sněžkou 319 | Nezávislá kandidátka

 

O mně

Jmenuji se Petra Vydrová a je mi 32 let. V Peci pod Sněžkou žiji a pracuji 11 let.  S manželem provozujeme Kolínskou boudu a také pension Zvonička, které se nacházejí na Lučinách, v lokalitě pod Černou horou.  V současné době jsem na mateřské dovolené se svým téměř dvouletým synem.  Krom toho studuji dálkově Management destinace cestovního ruchu na VŠH v Praze. 

Co chci

Kandidovat do zastupitelstva města Pece pod Sněžkou jsem se rozhodla kvůli stále klesající návštěvnosti turistů ve zdejší lokalitě a absenci volnočasových aktivit, které by naše město mohlo turistům, ale také nám „místním“ nabídnout.

Chtěla bych prosadit propojení obou částí naší obce – Pece pod Sněžkou a Velké Úpy - a vytvořit zde rovnoměrně rozprostřenou atraktivní nabídku vyžití, která by přilákala více turistů a zároveň uspokojila potřeby zdejších rodin s dětmi a ostatních občanů našeho města.  Chci se také zaměřit na obnovení  společné komunikace mezi jednotlivými subjekty zdejšího cestovního ruchu. Je nesmírně důležité, aby zde probíhala aktivní komunikace mezi podnikateli a městským úřadem, potažmo zastupiteli. Jedině tak zajistíme řešení aktuálních problémů a vzniklých situací. 

Rozhovor

Jaká je Petra doopravdy i co nemůže vystát, to na sebe prozradila v tomto rozhovoru.