Přivedeme více turistů do našeho města

Pec pod Sněžkou je známý pojem. Díky tomu máme takovou konkurenční výhodu oproti ostatním střediskům, a přesto stále klesá počet ubytovaných turistů. Lidé k nám přestávají jezdit na týdenní pobyty a zimní sezóna se zkrátila ze čtyř měsíců na dva…

Důkladně analyzujeme příčiny negativního trendu a vyhledáváme cesty jak jej zastavit. 

Profesionální PR

  • Zlepšíme image města přes profesionální PR a propagace střediska jako celku
  • Zapojíme digitální marketing a nejnovější trendy v reklamě

Dokonale čisté a funkční středisko

Nalákáme-li návštěvníky ke strávení dovolené v našem městě. Naleznou zde "uklizené", funkční a krásné středisko. Zvýšíme zaměstnanost v technických službách města

Atraktivní cíle pro všechny věkové skupiny

Nabízíme dostatek všem věkovým skupinám.

Pro rodiny vybudujeme dětský cyklistický okruh nenáročným terénem mezi spojující LD Hnědý vrch, lyžařskou stezku LD Portášky až po Vavřincův důl. Zatraktivníme je zábavou pro děti.

Senioři ocení kyvadlovou dopravu po celé Peci až na vrcholky a s tím související vyhlídková a odpočinková místa. Podporujeme i již delší dobu naplánované muzeum lanové dráhy na Sněžku v budově bývalé spodní stanice LD.

Podpoříme aktivity budující turistickou infrastrukturu ve městě. Obnovíme znovu krásy historických lokalit.

Detska Cyklostezka

Motivace pro místní podnikatele

Zavedeme pravidelnou soutěž o prestižní ocenění "Nejkrásnější dům pod Sněžkou". Každoroční soutěž v kategoriích penzion, hotel, rodinný dům.

Chceme diskutovat o dalším směřování našeho turistického střediska s občany.

Zimní propagace

Na propagaci budeme spolupracovat i s provozovatelem lyžařského areálu tak, abychom efektivně využili finanční prostředky.

Formou sdružené investice za spolupráce s resortem Černá Hora-Pec pod Sněžkou vyřešíme modernizaci vleku Slovan na Velké Pláni. Navrátíme zpět zimní život na místo, které bylo v historii tak oblíbené pro pobyty rodin s dětmi a vyhledávaným místem pro menší a méně zdatné lyžaře.

 

Jsme si jisti, že tímto rozvojem dosáhneme ve střednědobém časovém horizontu několika let obratu a že naše středisko bude znovu vyhledávaným cílem nejen v zimním období.