Pokračujeme dál: právní subjektivita a nové logo

Sdružení Žijeme Sněžkou získalo po průtazích na soudu v Hradci Králové právní subjektivitu - zapsaný spolek. Nově se s námi budete setkávat pod názvem Žijeme Sněžkou, z.s. a s logem, které zde vidíte. Líbí se vám?

Logo Color Vertical Large

Naše činnost neskončila s volbami na podzim roku 2014, ale pokračujeme dále. Chceme se soustředit především na prosazování tří bodů, které jsou zakotveny i v našich stanovách. Jsou to:

  • prosazování a propagace zdravého a trvale udržitelného rozvoje města Pec pod Sněžkou dle zásad všeobecně známých dokumentů Agenda 21, Místní Agenda 21 a Zdraví 21.
  • propagace města Pec pod Sněžkou a turistického ruchu
  • ochrana přírody a krajiny 

Náš spolek je nyní otevřen pro příjem nových členů a pokud se ztotožňujete s našimi cíli, rádi Vás mezi námi uvítáme. Můžete si stáhnout a vyplnit přihlášku za člena

Vyplněnou přihlášku prosím odešlete na adresu spolku k rukám předsedy: Bc. Luboš Brát, Velká Úpa 193, 542 21 Pec pod Sněžkou.

 

Ať to pod Sněžkou skutečně žije!

Přesně podle názvu našeho spolku chceme, aby to pod Sněžkou pořádně žilo. Již jsme uspořádali několik úspěšných akcí pro děti (noční stezka odvahy, vyrábění), pravidelně se scházíme a plánujeme aktivity na nadcházející rok 2015. 

Přidejte se k nám. Kromě podpory občanského života chceme i nadále střežit transparentnost všech činností našeho města a svým opozičním potenciálem přinášet do jeho vedení zdravý rozum a zájem o občany. 

 

Luboš Brát, předseda