Nebojte se změnit svůj život k lepšímu

Přidejte se k devíti statečným! To je s trochou nadsázky zvolené téma našeho billboardu, který již brzy spatří světlo světa. Taky se potýkáte s neustálým poklesem tržeb, ztrátou práce a existenční nejistotou? Buďte stateční sami před sebou a udělejte něco pro zlepšení. Pojďte do toho s námi!

Devet Statecnych Copy V2

 

Máme rádi legraci a tak jsme naši snahu o změnu v našem městě okořenili trochou westernového koření. Po prvním úsměvu, který se Vám vyloudí na tváři se ale prosím zamyslete. Volby do zastupitelstva obcí jsou demokratickým aktem, kterým ovlivňujete své nejbližší okolí, lidi i svou budoucnost. Ještě než se pečlivě rozhodnete koho budete volit, zamyslete se spolu s námi...

Opravdu sami sobě můžete říci, že se vám posledních osm let daří a vaše podnikání vzkvétá? Myslíme si, že to o sobě může říct jen několik málo vyvolených, kteří k tomu mají opravdu dobré podmínky. Když se s vámi, našimi sousedy bavíme, v drtivé většině případů slyšíme samé stížnosti a negativa. 

Přijmy z poskytovaných služeb klesají, náklady strmě rostou, marže jdou k nule. Mnozí uvažují o tom, že svou nemovitost prodají a odstěhují se pryč. Ale bohužel ani to nelze udělat, protože z důvodu nízké obsazenosti lůžek jsou vaše nemovitosti tržně podceněné. 

Takhle to přeci dál nejde!

Pojďte a najděte v sobě odvahu změnit to. Změnit fakt, že se vám nemůže tak dařit jako jiným. Chtějte stejné podmínky k podnikání, jako ti "vyvolení".

Se stávajícím vedením města se to nepovede. Musíte si zvolit nové. 

My vnímáme potíže, které máte a myslíme si, že známe i léky na mnohé z nich. Brzy zveřejníme podrobnosti a ingredience těchto léků. Napište nám, co vás trápí a co byste chtěli v našem městě změnit. Věnujte nám pozornost i nadále a dozvíte se víc.

Buďte stateční a najděte odvahu změnit svůj život k lepšímu. Pojďte do toho s námi a volte naši kandidátku do zastupitelstva!