Najdete nás na Facebooku

Naše sdružení naleznete nově i na Facebooku. Budeme rádi za vaše dotazy či podněty k programu. Jsme otevřeni diskusi.

https://www.facebook.com/zijemesnezkou

Fb (1)

 

Na našem profilu prosím respektujte tyto pravidla komunikace:

Pravidla komunikace na FB stránce

Všechny vaše názory, komentáře a další příspěvky nás zajímají a to jak ty kladné, tak ty negativní. Všechny však musejí splňovat následující pravidla:

  • V diskuzi na naší stránce není povolené šíření reklamy jiných propagačních příspěvků nesouvisející se stránkou (SPAM), vkládání odkazů na konkurenční www stránky nebo k nabádání na sdílení nelegálně šířeného obsahu nebo obsahu, který porušuje autorská práva.
  • Všechny příspěvky, které obsahují hrubé nadávky, urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky, obtěžování a agresivní provokace, hanobení rasy, sexuální orientace, národa a přesvědčení jednotlivců či skupin nebo odporují zákonům ČR, budou nenávratně vymazány.
  • Mezi další typy nevhodných příspěvků patří zejména vkládání nebo odkazování na nebezpečný obsah – viry, malware, apod., klamavý obsah či jiné nezákonné informace nebo záměrné uvádění nepravdivých informací.
  • Respektujeme anonymitu přispěvatelů, ale pouze v případě, že této možnosti nebudou zneužívat. V případě opakovaných příspěvků z anonymního profilu si vyhrazujeme právo tento profil zablokovat pro přidávání příspěvků na naši stránku. Je také zakázáno zveřejňovat identitu nebo osobní údaje jiných osob proti jejich vůli.

Při nesplnění výše uvedených pravidel si moderátoři vyhrazují právo na smazání nevhodných příspěvků. Opakované porušování těchto pravidel může vést k zablokování účtu pro vytváření příspěvku na naší stránce.