Chytré město

Vytvoříme mobilní aplikaci, která bude informovat občany o dění ve městě, odstraní dlouhé fronty na lanové dráze a usměrní dopravu na volná parkoviště. Moderní technologie přineseme do propagace našeho města a podpoříme projekty našich občanů.Chytre Mesto

Mobilní aplikace

Přineseme moderní technologie do našeho města. Vybudujeme chytré město, které pomáhá svým obyvatelům i návštěvníkům. Vytvořením mobilní aplikace, která propojí parkoviště, městské autobusy a rezervační systémem lanové dráhy.

Přínosy

  • Servis pro občany o veškerém dění ve městě
  • Důležitá upozornění a informace formou SMS
  • Lanová dráha na Sněžku bez dlouhých front.
  • Okamžitý přehled o volných parkovacích plochách.
  • On-line přehled o volných ubytovacích, stravovacích či dopravních kapacitách ve městě. 

Takto chceme informovat občany o všem co se na městském úřadu odehrává. Když bude vložen nový dokument na úřední desku, cinkne to ve Vašem mobilním telefonu:

 

Moderní propagace města

Rozhýbeme propagaci města prostředky moderního marketingu nejen na internetu. Vytvoříme mediální obraz Pece pod Sněžkou jako místa, kde se prolíná krásná příroda s unikátními technologiemi.

V (navrženém) informačním centru ve Velké Úpě, zaměstnáme místní obyvatele, kteří ve spolupráci s profesionály budou propagovat
Pec pod Sněžkou jako cíl vícedenních pobytů.

Více viz náš koncept propagace.

 

Pec pod Sněžkou Info

Čtyři roky Vám zajišťujeme informační servis prostřednictvím naší Facebookové stránky @pecpodsnezkou.info. Stovky hodin práce byly vykonány bez nároku na odměnu a bez jakékoliv finanční dotace. Stejně kvalitně, jako jsme informovali o turistických a místních událostech chceme informovat občany i o dění v našem městě.