Blog

Pec pod Sněžkou a Velká Úpa, jak ji máme rádi

Rádi bychom se s vámi podělili o pár krásných záběrů Pece pod Sněžkou a Velké Úpy. Výběr snímků zahrnuje všechna roční období a různé kouty našeho města. Snad vás potěší tak jako nás. Všechny snímky jsme sami pořídili v posledních letech během práce na propagaci našeho města. 

 

Přečíst 8.9.2018

SNK Žijeme Sněžkou, komunální volby 2018

Díky více než stovce podpisů, kterými jste podpořili v petici naši kandidátku, jsme se mohli do podzimních komunálních voleb přihlásit jako sdružení nezávislých kandidátů - SNK Žijeme Sněžkou. Děkujeme!

Přečíst 17.8.2018

Propagace Pece pod Sněžkou podle nás

Od podzimu 2014 pracujeme v našem sdružení na informačním facebookovém profilu PecPodSnezkou.Info. Kromě toho jsme v roce 2017 pojmenovali turistické problémy našeho města a spolu s návrhem jejich řešení jsme tuto naši analýzu předali zastupitelům města a SCRP.

Přečíst 21.6.2018

Sleva 50% na lyžování pro místní děti

Zastupitel za Žijeme Sněžkou, z.s. Markéta Dudková patří mezi velké zastánce místních obyvatel. Dlouhodobě upozorňuje na fakt, že lyžování v Peci pod Sněžkou je pro místní obyvatele mnohdy nedosažitelné z důvodu vysokých cen celosezónních skipasů. To se podařilo změnit!

Přečíst 18.12.2014

Milujeme tohle město

Někdy není třeba komentáře. Podívejte se co je naše motivace a proč chceme pracovat pro naše město. No není to krása?

 

Přečíst 7.9.2014